Duyuru: Gönüllü Eğitmen Başvuru Formu
Ekim 1, 2015

WEB Tasarım Workshop: Hasan Yalçın

1970 yılında İstanbul’da doğdu. 90’lı yıllarda üniversite son sınıfta başlayan bilgisayarla grafik tasarım merakı aynı yılların sonlarına doğru internetin ülkemizde yaygınlaşması ile web tasarım konusunda uzmanlaşarak, bir çok kurum ve firma için web arayüz tasarımları oluşturdu. Markafoni, Sabah-Atv Grubu, Turk Nokta Net, Doğan TV Holding A.Ş, Turkline, MYK-Medya gibi firmalarda görev alan Yalçın, tasarım dışında bazı Üniversitelerin Görsel İletişim Fakültelerinde ayrıca sektörel toplantılarda seminerler vermekte, bir çok firmaya da web tasarım konusunda danışmanlık yapmaktadır.
 
Etkinlik 2 gün sürecek.
 -16 Ekim 2015 Cuma :  Web tasarımında proje süreçleri, kullanılabilirlik ve trendler konusunda 2 saatlik bir seminer 
 -17 Ekim 2015 Cumartesi :  “İyi fikirler Kağıt Üzerinde Gelişir” başlıklı workshop
Workshop içeriği şöyle;
 Her büyük tasarımın kalbinde harika bir fikir yatar, ama bu büyük fikirler nereden geliyor dersiniz? Bilgisayardan uzak durarak ilham kapılarını açmak, pek bilinmeyen yaratıcı teknikler aracılığıyla eşsiz fikirler üretmeyi istemez misiniz? İyi Fikirler Kağıt Üzerinde Gelişir atölyesi ile geleneksel yöntemler ile en yaratıcı fikirlere imza atacağız. Ekipler kağıt, kalem, makas ve yapışkan kullanarak, arada özel yaratıcı soslar ile bezenmiş süreçler sonrası en iyi ve yaratıcı projeyi ortaya çıkarmak için yarışacaklar! Eğlenceli ve renkli bir günde duble keyif, duble rekabet sizi bekliyor! Neler kazanacağız? Fikir aşamasından icraya kadar ilhamla dolu bir süreç. Daha önce duymadığınız fikir üretme teknikleri. Kağıt aracılığı ile düşünce üretmek. Kalem, kağıt, makas ve yapıştırıcı kullanarak bir başyapıt üretmek.
Önceki çalıştaylardan paylaşımlara https://twitter.com/search?src=typd&q=kagidiseviyorum buradan erişebilirsiniz.

NOT:Workshop ücretli ve maksimum 40 kişi kapasiteli olacak başvurular için ileri bir tarihte duyuru yapıp başvuru formu ekleyeceğiz.